VRIJWILLIGERS BEDANKT!
Stichting Jong Borstkanker wordt al bijna 6 jaar gerund door jonge vrouwen met (op 1 na) een borstkanker verleden. Nessa, Joyce, Josée, Petra en Iris vormen al jaren de drijvende kracht achter onze Stichting.
Lieve meiden zonder jullie geen Stichting, dank jullie wel voor al jullie tijd en inzet!

BABYNIEUWS
Nessa’s gezonde en mooie dochter Sophie werd op 6 september geboren. Joyce kreeg 1 december een gezonde knappe zoon Oskar.

COLUMNS
Even terugblikken.. een groot succes vorig jaar waren de columns van Karlijn en van Elja. Karlijn blijkt echt een schrijftalent en er waren duizenden mensen die haar columns lazen. Ook was ze op RTL4 te zien. Knap hoor Karlijn! Dankjewel voor het delen van jouw verhaal.
Ook Elja schreef nog een aantal prachtige indringende columns. Hiermee ben je een steun voor veel jonge vrouwen, super dat je dit hebt gedaan Elja!
We kijken allemaal uit naar de nieuwe columns!

LOTGENOTENBIJEENKOMST
We hebben voornemens om dit jaar weer een lotgenotenbijeenkomst te organiseren. Om te kijken voor welke datum de meeste belangstelling is, kun je ons jouw voorkeur mailen. De activiteit en locatie maken we later bekend, het zal in de omgeving van Utrecht zijn. Opties zijn: 15 april of 13 mei. Mail jouw voorkeur naar info@jongborstkanker.nl

VRIJWILLIGERS GEZOCHT
Lijkt het  je leuk om eenmalig een activiteit voor ons te organiseren of ergens met een stand te staan? Neem dan contact op via info@jongborstkanker.nl  Alle hulp is welkom!

WEBSHOP
Sinds kort hebben we een webshop op onze website. Het boekje, een muismat, memo blokken en mooie zelf ontworpen ansichtkaarten zijn er al verkrijgbaar. Bestel nu de kaarten voor slechts € 1,75 inclusief verzendkosten: www.jongborstkanker.nl/winkel Hiermee steun je onze stichting.

DONATIES
Doneren kan via deze eenmalige donatie. Ook kun je ons steunen door zelf een bedrag over te maken op: NL27 RABO 0170 7930 95 ten name van Stichting Jong Borstkanker te Coevorden, onder vermelding van ‘Gift’.

Alvast heel hartelijk dank voor je steun aan Stichting Jong Borstkanker!